Školske novine 5+

Pet plus

PET Plus, Školski list Srednje škole Krapina, broj 25, 2011./2012.PET Plus, Školski list Srednje škole Krapina, broj 25, 2011./2012

Najnoviji broj školskog lista 5+ pripremljen je i objavljen u elektronskom obliku na internetskoj stranici naše škole. Pogledajte!

Pet+ u obliku e-novina – to je najvažnija novost ovog, dvadesetpetog broja našeg školskog lista. Elektronski mediji postali su neizostavni dio naših života, internetski portali preuzimaju informativnu ulogu koju su nekad isključivo imale tiskovine pa smo i mi, iz više razloga, odlučili oblikovati školski list tako da bude prikladan za čitanje putem računala. Njegovim postavljanjem na internetsku stranicu škole omogućuje se i šira dostupnost učenicima i drugim potencijalnim čitateljima.

List su grafički oblikovali i pripremili za objavljivanje na web-u škole učenici Toni Potrebić i  Ana Potrebić, uz podršku i usmjeravanje prof. Božidara Dakovića koji je informatičkim rješenjima omogućio transformaciju tiskanog lista u elektronski. Podatke o svim autorima pisanih priloga i naslovnice, kao i njihovim mentorima, možete naći u Impresumu na 2. stranici školskog lista.

Pogledajte, prolistajte, pročitajte, bit će nam drago čuti vaše dojmove, prijedloge i ideje o budućem sadržaju, temama priloga, grafičkim rješenjima, dinamici objavljivanja našeg školskog lista.

« Lipanj 2017 »