Programi

Novi prostori, lijep položaj, a nadasve stručno zastupljena nastava osnova su kvalitetnog ostvarivanja plemenite zadaće naše škole kao obrazovnog i kulturnog centra otvorenog svim građanima.

U mreži srednjih škola Županije krapinsko zagorske nastojimo biti prepoznatljivi prvenstveno kvalitetom rada, zapaženim rezultatima učenika - na državnom natjecanju, smotrama i susretima, suvremenom opremljenošću programa, raznolikim izvannastavnim aktivnostima, organizacijom različitih oblika stručnog usavršavanja za nastavnike osnovnih i srednjih škola (informatika i strani jezici) i kulturnih i javnih priredbi za šire okružje.

U skladu s dugogodišnjom tradicijom srednjeg školstva u Krapini, obrazovnim potrebama učenika i razvojem grada i Županije škola obuhvaća gimnazijske i strukovne (tehničke i obrtničko-industrijske) programe.

« Kolovoz 2017 »