Vijesti

Održana vježba evakuacije i spašavanja „Učinkovitost i sigurnost“ u slučaju izvanrednog događaja

Danas je u našoj školi provedena vježba evakuacije i spašavanja „Učinkovitost i sigurnost“ u slučaju izvanrednog događaja. U vježbi su uz učenike i zaposlenike škole sudjelovali Državna uprava za zaštitu i spašavanje, Područni ured Krapina, Javna vatrogasna postrojba Krapina, Policijska postaja Krapina, Tim hitne medicinske službe Zavoda za hitnu medicinu Krapinsko-zagorske županije i Gradsko društvo Crvenog križa Krapina.
Bila je ovo prilika za vježbu brzog izlaska iz školske zgrade, testiranje pravaca evakuacije i provjera suradnje Škole i svih hitnih službi u slučaju ugroze sigurnosti i zdravlja učenika i djelatnika.
Zahvaljujemo svim učenicima i zaposlenicima na odgovornom postupanju tijekom vježbe, a žurnim službama na profesionalnoj intervenciji i suradnji.

Fotografije vježbe možete pogledati ovdje.

objavio: Krunoslav Kranjčec   datum: 3. 5. 2017.

« Lipanj 2017 »